Naujienos

!!! Dėmesio !!!

Prašome visuomenės pagalbos.

Paskutiniu metu pastebėtas vandentiekio ir nuotekų šulinių dangčių dingimas. Prašome gyventojus, pastebėjus prie šulinių nežymėtus automobilius (automobilius ant kurių nėra užrašo UAB „Kaišiadorių vandenys“ ar kitų tarnybų pvz. UAB „Kaišiadorių šiluma“) juos nufotografuoti arba pasižymėti jų registracijos numerius ir informaciją atsiųsti el. paštu info@kaisiadoriuvandenys.lt konfidencialumą garantuojame.

2024-05-09 buvo pastebėta, kad Žasliuose dingę 5 šulinių dangčiai.

2024-05-14 pastebėta, kad Kaišiadoryse prie Parko g. 15 pavogta 15 šulinių dangčių. Gal kažkas iš gyventojų pastebėjote ką nors įtartino, prašome pasidalinti šia informacija su UAB „Kaišiadorių vandenys“ (el. paštu info@kaisiadoriuvandenys.lt arba tel. +370 346 52562) konfidencialumą garantuojame.

Gyventojų prašome pastebėjus atvirus šulinius nelikti abejingiems, kad neįvyktų nelaimė ir pranešti el. paštu info@kaisiadoriuvandenys.lt arba tel. +370 346 52562

UAB „Kaišiadorių vandenys“

Kaišiadorių, Gudienos, Avilių, Vladikiškių, Stasiūnų gyventojų dėmesiui !

     Kaišiadorių, Gudienos, Avilių, Vladikiškių bei Stasiūnų gyventojus informuojame, kad nuo š.m. gegužės 10 d. iki gegužės 17 d. Kaišiadorių miesto vandenvietėje bus vykdomi filtrų regeneravimo, plovimo, dezinfekavimo darbai. Geriamas vanduo tinkamas ir saugus vartoti maistui ir kitiems buities poreikiams. Vanduo išliks saugus vartoti, tik dėl nešalinamos geležies gali atsirasti vandens spalva ir drumstumas. Prieš tiekiant vandenį vartotojams, bus atliktas vandens mikrobiologinis ir cheminis tyrimas.

 Atsiprašome už nepatogumus.

   UAB ,,Kaišiadorių vandenys“ administracija

Informacija Kaišiadorių rajono gyventojams !

Siekdami suregistruoti visus prie vandentiekio, buitinių ir paviršinių (lietaus) nuotekų tinklų prisijungusius vartotojus, UAB „Kaišiadorių vandenys“ kviečia iki 2024-05-31 gyventojus kreiptis į bendrovę ir pranešti apie savavališką prisijungimą prie centralizuoto vandentiekio, buitinio ar paviršinio nuotekų tvarkymo tinklo. Pasinaudojusieji šia galimybe išvengs sankcijų, gaus visą reikalingą įmonės specialistų pagalbą ir galės iškart teisėtai naudotis paslaugomis, o būtinus dokumentus susitvarkyti kaip galima per trumpiausią laikotarpį.

Dėmesio !

UAB “Kaišiadorių vandenys”  dalyvauja  “Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų prieinamumo didinimo” priemonėje ir siekia gauti finansavimą vandentiekio, nuotekų tinklų ir nuotekų valymo įrenginių statybai dalį lėšų gaunant iš ES fondų.

Šiais metais pradėsime vandentiekio, nuotekų tinklų ir valymo įrenginių projektavimo darbus.

Seniūnijos jau buvo atlikę gyventojų (tose seniūnijose, kuriose planuojama plėtra) apklausas.

UAB “Kaišiadorių vandenys” darbuotojai atvyks pas gyventojus preliminarių sutarčių sudarymui, dėl prisijungimo prie vandentiekio ir/ar nuotekų tinklų, nes įmonei teikiant paraišką prisijungimų skaičius turi būti pagrindžiamas.

Sėkmės atveju būtų įrenginėjama:

2025 m. Pakertų kaime apie 0,88 km nuotekų tinklų;

2026 m. Palomenėje ir Beloniškėse apie 3,13 km nuotekų tinklų ir apie 2,02 km vandentiekio tinkų;

2027 m. Antakalnyje apie 0,97 km nuotekų tinklų;

2028 m. Kruonyje apie 4,16 km nuotekų tinklų ir apie 0,31 km vandentiekio tinklų;

2028 m. Dovainonyse apie 3,36 km nuotekų tinklų ir apie 0,21 km vandentiekio tinklų.

Prašome gyventojus suteikti mūsų darbuotojams reikalingą  informaciją arba kreiptis tel. +370 669 85 722

Sutartis galima pasirašyti ir elektroniniu būdu (prašome kreiptis el. paštu e.kerdokiene@kaisiadoriuvandenys.lt.

Dėmesio !!!

UAB ,,Kaišiadorių vandenys“ nemokamai atiduotų 3 000 t. apdoroto nuotekų dumblo, tinkančio naudoti miesto žaliųjų erdvių, pakelių rekultivacijai, tręšti plantacinius miško želdinius ar žėlinius, auginamus buvusiose žemės ūkio naudmenose, kaip trąšą naudoti žemės ūkyje. Sutartys dėl nemokamo dumblo atidavimo būtų sudaromos su juridiniais asmenimis, turinčiais su Aplinkos apsaugos agentūra suderintus tręšimo planus arba teritorijų rekultivavimo projektus ir sandarias cisternas ar priekabas dumblui transportuoti.
Telefonas pasiteirauti +370682 60370

UAB ,,Kaišiadorių vandenys“ nemokamai priima presuotus šiaudus. Pristatymas Kaišiadorys,Vytauto Didžiojo g. 130.
Telefonas pasiteirauti +370690 09334

INFORMACIJA DĖL SKOLŲ IŠIEŠKOJIMO

Informuojame, kad UAB ,,Kaišiadorys vandenys” pasirašė bendradarbiavimo sutartį su skolų išieškojimo įmone UAB „Juris LT”, kuri atliks skolų išieškojimo procedūras.

Vartotojus prašome laiku apmokėti gautas sąskaitas.

PRIMINIMAS GYVENTOJAMS, KO NEGALIMA MESTI Į NUOTEKAS

Padaugėjus iškvietimų dėl užsikimšusių vamzdynų, „Kaišiadorių vandenų" specialistai dar kartą primena, kad kanalizacija nėra skirta bet kokioms šiukšlėms ar atliekoms išmesti.

Vamzdynus užkemša ir netinkamai po maisto gaminimo išpilami riebalai, kurie atvėsę neretai prilimpa prie vamzdžių. Maisto atliekos, tokios kaip bulvių ir morkų lupenos, taip pat gali užkimšti vamzdynus ir prisidėti prie nuotekų tinklų gedimų. Atkreipiame dėmesį, kad ne visas tualetinis popierius lengvai skaidosi vandenyje, dar sunkiau skaidosi popieriniai rankšluosčiai, todėl patariama jų nemesti į klozetą.

Dažnai nuotekų vamzdynus gyventojai užkemša drabužiais, skudurais, moterų higienos priemonėmis, plaukais, drėgnomis servetėlėmis, sauskelnėmis, statybų atliekomis. Į kanalizaciją dažnai patenka ir žaislai, stalo įrankiai.

Metant į kanalizaciją įvairias atliekas, apsivelia nuotekų siurblinių siurblių darbo ratai, atliekos patenka į vožtuvus, stabdomas technologinių įrengimų darbas, skandinamos siurblinės, užkemšami tinklai, gyventojai skundžiasi dėl netinkamo buitinių nuotekų surinkimo ir nutraukimo. Tai sukelia daug nemalonių rūpesčių, pridaro ekologinės ir finansinės žalos.

(Atnaujinta) Nustatomos kainos nuo vasario 1 d.

Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba 2022 m. gruodžio 19 d. nutarimu Nr. O3E-1690 perskaičiavo ir nustatė UAB „Kaišiadorių vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų kainas, kurios bus pradėtos taikyti nuo 2023 m. vasario 1 d.

Kainos

SPRENDIMAS DĖL „KAIŠIADORIŲ VANDENYS" TEIKIAMŲ ATLYGINTINŲ PASLAUGŲ KAINŲ NUSTATYMO

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 16 straipsnio 2 dalies 37 punktu ir atsižvelgdama į uždarosios akcinės bendrovės „Kaišiadorių vandenys“ 2022 m. spalio 13 d. raštą Nr. S-24 „Dėl UAB „Kaišiadorių vandenys“ teikiamų atlygintinų paslaugų kainų nustatymo“, Kaišiadorių rajono savivaldybės taryba nusprendžia nustatyti uždarosios akcinės bendrovės „Kaišiadorių vandenys“ teikiamų atlygintinų paslaugų kainas (be PVM) pagal sprendimą Nr. V17E-290.

V17E-290 sprendimo priedas

UAB „Kaišiadorių vandenys“ administracija

Guronių, Talpūnų kaimų gyventojams, dėl prisijungimo prie vandentiekio ir nuotekų tinklų

Informuojame, kad įgyvendinant Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtros projektą Guronių, Talpūnų kaimuose Žaslių seniūnijoje, Kaišiadorių rajone gyventojai gali jungtis prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų. Pridedame supaprastintą schemą, kokius veiksmus gyventojai turi atlikti, kad prisijungtų prie centralizuotų tinklų.  Pažymime, kad Kaišiadorių rajono savivaldybė yra parengusi tvarką dėl išlaidų kompensavimo prisijungiant prie vandentiekio ir nuotekų tinklų tiek namo viduje, tiek išorėje sunkiai besiverčiantiems gyventojams. Su konkrečiais kompensavimo tvarkos reikalavimais galima susipažinti https://teisineinformacija.lt/kaisiadorys/document/9178

Gyventojų prisijungimo schema

 

X