Naujienos

Žiežmarių miesto gyventojų dėmesiui !

Informuojame Žiežmarių miesto gyventojus, dėl nugeležinimo filtrų gedimo bus tiekiamas dalinai nugeležintas geriamasis vanduo. Geriamas vanduo tinkamas ir saugus vartoti maistui ir kitiems buities poreikiams. Vanduo išliks saugus vartoti, tik dėl nešalinamos geležies gali atsirasti vandens spalva ir drumstumas.

 Atsiprašome už nepatogumus.

   UAB ,,Kaišiadorių vandenys“ administracija

Dovainonių kaimo gyventojų dėmėsiui !

Informuojame Dovainonių kaimo gyventojus, kad nuo š.m. lapkričio 15d. iki gruodžio 4 d. Dovainonių kaimo vandenvietėje bus vykdomi filtrų remonto, plovimo, dezinfekavimo darbai. Geriamas vanduo tinkamas ir saugus vartoti maistui ir kitiems buities poreikiams. Vanduo išliks saugus vartoti, tik dėl nešalinamos geležies gali atsirasti vandens spalva ir drumstumas. Prieš tiekiant vandenį vartotojams, bus atliktas vandens mikrobiologinis ir cheminis tyrimas.

 Atsiprašome už nepatogumus.

   UAB ,,Kaišiadorių vandenys“ administracija

Kaišiadorių miesto gyventojų dėmesiui !!!

     Informuojame Kaišiadorių miesto gyventojus, dėl elektros trikdžių daliai gyventojų galėjo sumažėti slėgis arba nebūti geriamojo vandens. Šiuo metu geriamojo vandens tiekimas yra atstatytas.

   Atsiprašome gyventojų.

   UAB ,,Kaišiadorių vandenys“ administracija

Pravieniškių kaimo gyventojų dėmesiui !

Informuojame Pravieniškių gyventojus, kad gyventojai jau gali jungtis prie vandentiekio ir nuotekų tinklų. Likusių gatvių gyventojai apie galimybę prisijungti prie tinklų bus informuoti artimiausiu metu. Kaip pasijungti prie tinklų nurodyta priede. Informuojame, kad Kaišiadorių rajono savivaldybė yra  patvirtinusi tvarką, kaip sunkiai besiverčiantys gyventojai gali prisijungti prie vandentiekio ir nuotekų tinklų. https://teisineinformacija.lt/kaisiadorys/document/9178

 UAB ,,Kaišiadorių vandenys“ administracija

Kaišiadorių miesto gyventojų dėmesiui !!!

Kaišiadorių miesto gyventojus informuojame,kad Kaišiadorių miesto vandenvietėje baigta vandens rezervuarų ir vandens trasų dezinfekcija. 

Buvo atlikti vandens mikrobiologiniai ir cheminiai tyrimai, vartojimui apribojimų nėra.

   UAB ,,Kaišiadorių vandenys“ administracija

INFORMACIJA DĖL SKOLŲ IŠIEŠKOJIMO

Informuojame, kad UAB ,,Kaišiadorys vandenys” pasirašė bendradarbiavimo sutartį su skolų išieškojimo įmone UAB „Juris LT”, kuri atliks skolų išieškojimo procedūras.

Vartotojus prašome laiku apmokėti gautas sąskaitas.

PRIMINIMAS GYVENTOJAMS, KO NEGALIMA MESTI Į NUOTEKAS

Padaugėjus iškvietimų dėl užsikimšusių vamzdynų, „Kaišiadorių vandenų" specialistai dar kartą primena, kad kanalizacija nėra skirta bet kokioms šiukšlėms ar atliekoms išmesti.

Vamzdynus užkemša ir netinkamai po maisto gaminimo išpilami riebalai, kurie atvėsę neretai prilimpa prie vamzdžių. Maisto atliekos, tokios kaip bulvių ir morkų lupenos, taip pat gali užkimšti vamzdynus ir prisidėti prie nuotekų tinklų gedimų. Atkreipiame dėmesį, kad ne visas tualetinis popierius lengvai skaidosi vandenyje, dar sunkiau skaidosi popieriniai rankšluosčiai, todėl patariama jų nemesti į klozetą.

Dažnai nuotekų vamzdynus gyventojai užkemša drabužiais, skudurais, moterų higienos priemonėmis, plaukais, drėgnomis servetėlėmis, sauskelnėmis, statybų atliekomis. Į kanalizaciją dažnai patenka ir žaislai, stalo įrankiai.

Metant į kanalizaciją įvairias atliekas, apsivelia nuotekų siurblinių siurblių darbo ratai, atliekos patenka į vožtuvus, stabdomas technologinių įrengimų darbas, skandinamos siurblinės, užkemšami tinklai, gyventojai skundžiasi dėl netinkamo buitinių nuotekų surinkimo ir nutraukimo. Tai sukelia daug nemalonių rūpesčių, pridaro ekologinės ir finansinės žalos.

(Atnaujinta) Nustatomos kainos nuo vasario 1 d.

Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba 2022 m. gruodžio 19 d. nutarimu Nr. O3E-1690 perskaičiavo ir nustatė UAB „Kaišiadorių vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų kainas, kurios bus pradėtos taikyti nuo 2023 m. vasario 1 d.

Kainos

SPRENDIMAS DĖL „KAIŠIADORIŲ VANDENYS" TEIKIAMŲ ATLYGINTINŲ PASLAUGŲ KAINŲ NUSTATYMO

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 16 straipsnio 2 dalies 37 punktu ir atsižvelgdama į uždarosios akcinės bendrovės „Kaišiadorių vandenys“ 2022 m. spalio 13 d. raštą Nr. S-24 „Dėl UAB „Kaišiadorių vandenys“ teikiamų atlygintinų paslaugų kainų nustatymo“, Kaišiadorių rajono savivaldybės taryba nusprendžia nustatyti uždarosios akcinės bendrovės „Kaišiadorių vandenys“ teikiamų atlygintinų paslaugų kainas (be PVM) pagal sprendimą Nr. V17E-290.

V17E-290 sprendimo priedas

UAB „Kaišiadorių vandenys“ administracija

Guronių, Talpūnų kaimų gyventojams, dėl prisijungimo prie vandentiekio ir nuotekų tinklų

Informuojame, kad įgyvendinant Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtros projektą Guronių, Talpūnų kaimuose Žaslių seniūnijoje, Kaišiadorių rajone gyventojai gali jungtis prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų. Pridedame supaprastintą schemą, kokius veiksmus gyventojai turi atlikti, kad prisijungtų prie centralizuotų tinklų.  Pažymime, kad Kaišiadorių rajono savivaldybė yra parengusi tvarką dėl išlaidų kompensavimo prisijungiant prie vandentiekio ir nuotekų tinklų tiek namo viduje, tiek išorėje sunkiai besiverčiantiems gyventojams. Su konkrečiais kompensavimo tvarkos reikalavimais galima susipažinti https://teisineinformacija.lt/kaisiadorys/document/9178

Gyventojų prisijungimo schema

 

X