Naujienos

Antakalnio kaimo gyventojų dėmėsiu !

Antakalnio gyvenvietėje dėl vandentiekio trasos gedimo Rožių g., nuo šių metų balandžio mėn. 17 dienos 10 : 00  valandos bus laikinai sustabdytas geriamojo vandens tiekimas. Vandentiekio trasos gedima stengsimės pašalinti kuo greičiau. Dėl atliekamų remonto darbų gali pablogėti geriamojo vandens kokybė.  Atsiprašome klientų už suteiktus nepatogumus.

UAB„Kaišiadorių vandenys“ administracija

Abonentų dėmesiui !!!

Dėl susiklosčiusių aplinkybių, kai kurios parduotuvės nepriima įmokų. Yra galimybė susimokėti įmokas telefonu.

Parsisiuntę programėle iš „Google play“ „Apps store“ Jūs jau rasite visas įmones, beliks tik susivesti duomenis. Programėles galite parsisiųsti iš :

 

Android operacinės sistemos telefonams

iOS operacinės sistemos telefonams

Esant  galimybei parsisiųskite programėlę, tai pats geriausias būdas neišeinant iš namų susimokėti mokesčius.

UAB „Kaišiadorių vandenys“ Administracija

Su Šv. Velykom !

Klientų dėmesiui dėl susidariusios situacijos !

Dėl susidariusios koronaviruso grėsmės UAB „Kaišiadorių vandenys“ nuo 2020 metų kovo 16 dienos klientų neaptarnaus Gedimino g. 137A ir Vytauto Didžiojo g. 130 skyriuose.

Visą reikiamą informaciją galite sužinoti:

Tel. 8 (346) 52 737

Internetiniame puslapyje: https://kaisiadoriuvandenys.lt/klauskite_1/

Facebook paskyroje: @Kaisvandenys

Rumšiškių miestelio gyventojų dėmesiui !

Dėl vandentiekio trasos gedimo S.Neries g., nebus tiekiamas geriamasis vanduo šios gatvės gyventojams. Rumšiškių pirminės sveikatos priežiūros centrui geriamojo vandens tiekimas nebus nutrauktas.

Gedimas bus pašalintas iki gruodžio 16 d. 1600 valandos. Atsiprašome už nepatogumus.

UAB„Kaišiadorių vandenys“ administracija

Rumšiškių miestelio gyventojų dėmesiui !

Dėl vandentiekio trasos gedimo Baranausko g. / Žuvėdrų g. sankryžoje, nebus tiekiamas geriamasis vanduo šių gatvių gyventojams.

Gedimas bus pašalintas iki gruodžio 16 d. 1600 valandos. Atsiprašome už nepatogumus.

UAB„Kaišiadorių vandenys“ administracija

Pakertų kaimo gyventojų dėmesiui !

Nuo gruodžio 6 dienos, dėl filtrų gedimo Pakertų vandenvietėje laikinai neveikia geležies šalinimo įrenginiai. Vanduo išliks saugus vartoti, tik gali atsirasti vandens spalva ar drumstumas. Gedimas bus pašalintas iki gruodžio 13 d. Atsiprašome už nepatogumus.

UAB„Kaišiadorių vandenys“ administracija

Dovainonių kaimo gyventojų dėmesiui !!!

     Dėl pavaros variklio gedimo, laikinai yra sustabdytas geriamojo vandens tiekimas Dovainonių kaimo Gedimino ir Sodų gatvėse.

Gedimas bus pašalintas kuo greičiau. Atsiprašome už nepatogumus.

UAB „Kaišiadorių vandenys“ administracija

 

Žiežmarių miesto gyventojų dėmesiui !

Dėl UAB „Žiežmarių hidrotechnika“ atliekamų darbų Žaslių g. Buvo pažeista įvadinė sklendė, todėl laikinai stabdomas geriamojo vandens tiekimas. Gedimas kuo skubiau šalinamas, darbai galimai bus baigti iki 1600 val.

Atsiprašome už nepatogumus

UAB „Kaišiadorių vandenys“ administracija

Paparčių kaimo gyventojų dėmesiui !

     Dėl vandentiekio trasos gedimo,  šiandien (2019 09 24) nuo 1000 iki 1600 nebus tiekiamas Paparčių kaimo gyventojams geriamasis vanduo. 

Atsiprašome už nepatogumus

UAB „Kaišiadorių vandenys“ administracija

UAB „Kaišiadorių vandenys“ abonentams !!!

     Gerb.  Klientai,

     Dėl padaugėjusių melagingų SMS pranešimų, kuriuose yra reikalaujama pervesti pinigus į tam tikrą sąskaitą, UAB „ Kaišiadorių vandenys“ įspėja, kad nesiunčiame jokių SMS pranešimų dėl skolos. Gavus tokią trumpąją žinutę kreipkitės į abonentų skyrių numeriu 8 346 52 737.

UAB „Kaišiadorių vandenys“ administracija.

Dėmesio naujos paslaugų kainos nuo 2019 06 01 !

     Valstybinė kainų energetikos kontrolės komisija 2019 m. vasario 14 d. nutarimu Nr. O3E-53 suderino, o Kaišiadorių rajono savivaldybės taryba 2019-03-28 sprendimu Nr. V17-49 nustatė UAB „Kaišiadorių vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų, paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bei atsiskaitomųjų apskaitos prietaisų priežiūros ir vartotojų aptarnavimo paslaugos bazines kainas:

Paslaugų Kainos.PDF

     Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatymo 2006-07-13 Nr. X-764 VIII skirsnio 34 straipsnio 23 punktu naujai nustatytos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų, paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bei atsiskaitomųjų apskaitos prietaisų priežiūros ir vartotojų aptarnavimo paslaugos bazines kainas pradedamos taikyti nuo 2019 m. birželio 1 d.

Ankstesnis 1 2 3 4 Sekantis
X